KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177575
nr 1417 7575
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Värdshusinteriör, 1800-tal. Olja på duk, 27x34cm, yttermått inklusive ram: 39x47cm
Kondition: skadad, lagad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:06:54
100 kr
150 kr
250 kr